Junikorn – Přednáška Milana Studničky
 

Přednáška Milana Studničky

Není výchova jako výchova?!

Tříhodinový seminář s představitelem projektu DOVYCHOVAT, panem Milanem Studničkou v Plzni! Srdečně Vás zveme na seminář „Není výchova jako výchova“ v úterý 2. 4. od 17:00 hodin  do prostor Česko-německé školky Junikorn.  

Napadlo vás někdy, jak velký rozdíl je v tom, jestli vychováváte holčičku anebo vychováváte chlapečka? Napadlo vás někdy, proč jsou kluci často bojovnější než holčičky a napadlo vás, jak hodně můžeme vlastním dětem ublížit, když tyto rozdílnosti nevnímáme? Výchova dětí a jejich příprava na život v dospělosti je tím nejzodpovědnějším, nejnáročnějším, ale zároveň i jedním z nejkrásnějších životních úkolů každého člověka, každé rodiny i celé společnosti. A jelikož se nikdo z nás nenarodil ani dospělým, ale ani rodičem, je potřeba pochopit základní principy výchovy, které v žádném případě nelze v průběhu vývoje dítěte opomíjet. A najednou zjistíte, že stačí pochopit pár základních zákonitostí a odpadnou vám trvalé problémy s odmlouváním, vztekáním, odporem k oblékání atd.

Budeme se bavit o tom, jak to prakticky udělat, abyste si výchovu dětí užili a zároveň, aby měly vaše děti skvělé rodiče, se kterými nebudou bojovat, ale se kterými budou krásně spolupracovat. Budeme řešit vaše konkrétní dotazy a problémy, které s dětmi řešíte. Budeme si hrát, zkoušet, povídat a hlavně, budeme dělat všechno proto, abyste dokázali po příchodu domů vnímat, jak působit na vaše chlapečky, abyste jim zachovali jejich mužství, a zároveň jak působit na vaše holčičky, abyste jim zanechali jejich ženství.

Na stránkách DOVYCHOVAT  se o projektu a panu Studničkovi můžete dozvědět více. 
 
Zájemce prosíme o přihlášení na info@junikorn.cz. Po uhrazení účastnického poplatku ve výši 200 Kč na 2300535647/2010 Vám budeme závazně rezervovat Vaše místo. Je nutné se přihlásit předem. Kapacita přednášky je omezena (max. 40 osob.)
 
Těšíme se s Vámi na oblíbenou přednášku pana Milana studničky!
 
Tým Junikorn
 
 

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *