Junikorn – Dny otevřených dveří
 

Dny otevřených dveří

Vážení rodiče,

v souvislosti s mimořádnou situací ve všech evropských zemích, která je daná šířením koronaviru, bohužel rušíme Den otevřených dveří plánovaný na 12.3.2020.

Jakmile se situace stabilizuje, stanovíme nový náhradní termín. Pokud to bude možné, tak do konce června 2020. V případě zájmu rezervace místa ve školce nás prosím kontaktujte telefonicky  na +420 602 374 929.

Děkujeme za Vaše pochopení. Pevné zdraví nám všem!

Váš tým Junikorn

————————————————————————————————————————-

Jsou mi 2 roky a už můžu chodit do školky Junikorn. Společně se tam celý den učíme česky a německy v rámci našeho denního programu. V obou jazycích zpíváme, říkáme se básničky, povídáme si a také čteme. S jazyky nám pomáhají paní učitelky z Čech a Německa. Do školky můžu nastoupit aniž bych uměla jediné slovo německy, to se mi líbí. Nejdřív si vše pěkně naposlouchám a časem to zkusím říct sama.

Ve školce jsou dvě třídy. Je fajn, že nás může být jen 24 dětiček. Díky tomu se mezi sebou dobře známe a paní učitelky se nám celý den pěkně věnují. Do Junikornu chodím také ráda na odpolední kurzy. Je fajn, že na pohybovky může přijít má kamarádka Anežka, i když není ze školky. Paní učitelka říkala, že Junikorn je více než školka. Myslím, že je to pravda, chodí tam ráda i máma i táta. 🙂

Chceš se k nám také přidat? Tak doraž ve středu 26.2. a ve čtvrtek 12.3. mezi 8:30 – 11:30 a 14:00 – 17:00 hodin na Dny otevřených dveří, ráda Ti naší školku ukážu a pak si spolu můžeme pohrát. 

Tak v Junikornu ahoj!

Boženka

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *