Junikorn – Proč my?

Proč my?

  1. Protože jsme první školka v Plzni, která se zaměřuje na německý jazyk od malička! Zvolili jsme jedinečný koncept, který je založen na vzájemném učení při soužití českých a německých dětí, přítomnosti českého i německého pedagoga, spolupráci s partnerskou školkou a zařazení metod jazykové animace do denního programu.
  2. Protože chceme podpořit Vás, rodiče, v dnešní hektické době, která si vyžaduje časově velmi náročná zaměstnání. Rádi bychom Vám nabídli co nejlepší vyžití pro Vaše děti v době, kdy pracujete na tom, aby se Vašemu dítěti dostalo toho nejlepšího vzdělání.
  3. Protože Vám Vaše dítě v době hledání sebe sama a svého zaměstnání poděkuje!  Fakt, že se nacházíme v blízkosti hranic s Německem nepochybně formuje nejen trh práce, ale i možnosti mladých lidí. Výukou němčiny od malička můžeme pozitivně ovlivnit naší budoucí generaci tím, že bude vyrůstat v mezinárodním prostředí, čímž se jí otevřou dveře do světa. Přejeme si našim dětem vytvořit ty nejlepší podmínky pro jejich jazykový rozvoj a potenciál do budoucnosti v podobě získání kvalitního vzdělání a zaměstnání nejen u nás, ale i v zahraničí.
  4. Protože i Vám, rodičům, chceme umožnit vlastní rozvoj a vzdělávání se nejen jazykově, ale také na principu vzájemné diskuse a workshopů, které pro Vás organizujeme. To vše samozřejmě za možnosti hlídání Vašich dětí.
  5. Protože jsme víc než školka!  😉