Junikorn – Opatření Koronavirus
 

Opatření Koronavirus

Milí rodiče a partneři Junikornu, 

na základě pokynu primátora města Plzně Martina Baxy a radní pro oblast školství Lucie Kantorové ze středy 10. 3. 2020 a dnešního dne (11.3.2020) bude školka Junikorn od pátku 13. 3. do odvolání uzavřena. 

„UZAVŘENÍ MATEŘSKÝCH ŠKOL V PLZNI: V návaznosti na vládní uzavření základních a středních škol a podle doporučení ministerstva školství přerušíme v Plzni i provoz mateřských škol.
Ve středu 11. března budou mateřské školy ještě fungovat v omezeném režimu a od čtvrtka 12. března budou uzavřené na dobu neurčitou. Tímto opatřením, stejně jako dalšími omezeními, která nařídila vláda, čelíme riziku šíření koronaviru. Děkujeme za pochopení!“ Primátor Martin Baxa 

Ve čtvrtek 12. 3. poskytneme omezený provoz pro rodiče, kteří si nemohou zajistit hlídání. Školka bude otevřena od 7-15 hodin. Velmi Vás prosíme, abyste děti do školky nedávali, pokud se o ně můžete postarat. Předpokládáme, že uzavření školky bude předběžně do konce března. Vývoj situace sledujeme. Jakmile bude možné opět školku otevřít, neprodleně tak učiníme. Pro aktuální informace doporučujeme stránky: https://www.bezpecnaplzen.eu/. 

Přejeme nám všem hodně zdraví a pokory!

Váš Junikorn

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *