Junikorn – Příměstský tábor 2019
 

Příměstský tábor 2019

Milí rodiče,

příměstský tábor se koná již tradičně v prostorách historické vily na adrese Boženy Němcové 3, kde se také nachází Česko-německá školka Junikorn. Tábory jsou vhodné,  jak pro děti již docházející do školky, tak pro zájemce z řad veřejnosti, kteří se s námi mají chuť podílet na táborových tématech v českém a německém jazyce. 

Termín příměstského tábora: 
  • 5. – 9. srpen 2019  –  NAŠE BUDOUCNOST – Cesta do vesmíru? (dobrodružně-výpravný tábor) 

 Pro jaké děti jsou příměstské tábory vhodné? 

  • Děti ve věku 3-8 let.
Co znamená příměstský tábor v Junikornu?  

Zábavný týden plný pobytu venku, her, nových kamarádů a komunikaci v německém a českém jazyce skrze rodilé mluvčí a především nezapomenutelné zážitky! :-)

Přihlášky na příměstský tábor

Přihlášky Vašich dětí nám zasílejte prosím elektronicky na adresu info@junikorn.cz. Přihláška ke stažení –Přihláška na příměstský tábor 2019 – Junikorn

Termín uzávěrky přihlašování je 28. června 2019, kdy od nás obdržíte bližší informace k programu Vámi zvoleného tábora. Po přijetí přihlášky a platby Vám potvrdíme Vaše rezervované místo.

Cena příměstského tábora na 1 týden činí 1. 980 Kč. V ceně je pro Vaše dítě zahrnuta veškerá strava po celý týden tábora, včetně pitného režimu, výlety – doprava a vstupy. V ceně jsou také materiály pro výrobu na kostýmy, vlastní tvorbu dle tématu aj. Po celý týden se o Vaše děti budou starat kvalitní pedagogové Česko-německé školky Junikorn. Celý tábor je v českém a německém jazyce.

Storno podmínky:
V případě odhlášení dítěte do 14 dnů před prvním dnem tábora vracíme 50 % z poplatku, při odhlášení 13-7 dní před zahájením tábora vracíme 25 %, při odhlášení méně než 7 dní před akcí činí storno poplatek 100 % ceny. 

Program tábora
  • 5. – 9. srpen 2019  –  NAŠE BUDOUCNOST – Cesta do vesmíru? (dobrodružně-výpravný tábor) 

Naše planeta Země je v ohrožení. Pokud se budeme nadále chovat tímto způsobem, je velice pravděpodobné, že život na planetě Zemi pro nás bude zásadně ohrožen. Co můžeme udělat? Americký národní úřad pro letectví a kosmonautiku, NASA povolává odvážné zájemce, kteří uskuteční výpravu do vesmíru, aby zjistili zda zde existuje nějaké místo, kde by lidstvo mohlo žít. Co všechno takový kosmonaut potřebuje umět? Může do vesmíru letět každý? Podaří se vybranému týmu expertů najít ve vesmíru vhodné místo k životu? Budeme zachráněni objevením novém planety nebo objevíme ještě něco jiného?    Co a kde je naše budoucnost se jistě dozvíme v pátek na odpoledním špekáčkování, kam srdečně zveme i rodiče. Tábor je dobrodružný, naučný a koncipován tak, aby děti zažily co nejvíce zábavy.

Na táboře garantujeme české a německé rodilé mluvčí! A proč? Protože DEUTSCH macht Spaß! Uvidíte, jak jednoduše a přirozeně se s námi Vaše dítko pochytí nová slovíčka z běžného života. 

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *