Junikorn – Veřejné kurzy

Veřejné kurzy

Nabízíme: JAZYKOVÉ, SPORTOVNÍ A ZÁJMOVÉ KURZY PRO DĚTI A DOSPĚLÉ 

Čím  jsou naše kurzy pro Vás zajímavé?

  • Většinu kurzů umožňujeme rodičům současně s  hlídáním dětí.
  • Některé kurzy jsou vedené přímo rodilými mluvčími. 
  • Nabízíme kurzy od zkušených lektorů, kteří mají již několikaletou praxi a jejich práce je baví! 🙂 

Kurzy startují v Junikornu od 18. září 2017 a  probíhají celé pololetí až do 31. ledna 2018. Za pololetí Vám garantujeme  celkem 15 lekcí plných zábavy, nových vědomostí a dovedností pro Vás i Vaše děti!

Individuální jazykové kurzy probíhají v časech dle dohody zájemce s lektorem, kurz se vždy čerpá v pololetí, ve kterém byl započat a musí v něm být dokončen. Zde se počítá výuka na 10 lekcí po 90 minutách.

Na sportovní kurzy je možné se přihlásit zakoupením permanentky na 10 lekcí nebo jednorázovým vstupem. U dětských kurzů platí paušální cena za pololetí. Platnost permanetky je vždy 1 rok od vydání. Permanentka je také vhodným dárkem pro Vaše blízké. 🙂 

Na všech kurzech platí individuální nabídka „hlídání dětí,“ kdy je možné zajistit péči o Vaši ratolest, zatímco se budete vzdělávat nebo sportovat. Fixní cena za hlídání na 60 min je 100 Kč. Čím více dětí přijde, tím se cena rovnoměrně snižuje. Takže pokud se hodiny zúčastní např. 4 děti, každá maminka zaplatí za hlídání 25 Kč. Tuto službu je nutno objednat předem.

Nabídka kurzů: ZDE

 Po zaslání přihlášky do kurzu Vám přijde email s informacemi k platbě a rezervací Vašeho místa.  Platbu je nutné uskutečnit do týdne od podání přihlášky, tím je Vaše místo na kurzu zajištěno.

Pokud byste na kurz rádi chodili s dalšími rodinnými příslušníky, kamarády nebo známými, získáte od nás 10 % slevu na kurzovné za každého nového zájemce, kterého k nám přivedete! Stačí uvézt jeho/její jméno do poznámky. Pojďte s námi vychutnat Váš volný čas efektivně a s dobrým pocitem, že děláte konečně něco pro sebe a své blízké!

Těšíme se na Vás v Junikornu! 🙂