Junikorn – Příměstské tábory

Příměstské tábory

Milí rodiče,

zasněte se s námi, letošní léto se bude v Junikornu odehrávat v duchu objevné archeologické výpravy do Egypta a také „kurzu přežití“, neb se nedopatřením vylodíme na úplně jiném místě, než jsme plánovali a stanou se z nás trosečníci.  

Příměstské tábory se budou konat v červenci a srpnu v prostorách historické vily na adrese Boženy Němcové 3, kde se také nachází Česko-německá školka Junikorn. Tábory jsou vhodné,  jak pro děti již docházející do školky, tak pro zájemce z řad veřejnosti, kteří se s námi mají chuť podílet na táborových tématech s česko-německým podtextem.:-)

Termíny příměstských táborů: 
  • 23. – 27.7. – Expedice Skarabeus (výpravný tábor s tématikou Egypta)
  • 6. – 10. 8. – Trosečníci (dobrodružně – sportovní tábor)                             

Co znamená příměstský tábor v Junikornu?  

Děti mají zajištěný celodenní tématický program, tím je provádí česko-německý pedagogický tým školky. Program začíná vždy v 8:00 hod. a končí v 16:00 hod. Děti můžete do školky přivádět již od 7:00 hodin. Součástí tábora je zajištění stravy a pitného režimu pro děti po celý týden. Tábor vždy vrcholí v pátek, kdy se v odpoledních hodinách mohou rodiče přijít zúčastnit společných aktivit s dětmi. Cílem celého týdne je společná cesta skrze zábavné dětské téma, seznámení se s novými kamarády a především německým jazykem skrze slovíčka, hry, básničky, říkanky a rodilé mluvčí z Německa.

Pro jaké děti jsou naše příměstské tábory vhodné?

  • Děti ve věku 3-8 let.

Co Vašim dětem náš dětský jazykový tábor přinese?

Zábavný týden plný pobytu v přírodě, her, nových kamarádů, komunikaci v německém a českém jazyce, pravidelný doprovod německými rodilými mluvčími a především nezapomenutelné zážitky! :-)

Přihlášky na příměstský tábor

Přihlášky Vašich dětí nám zasílejte prosím elektronicky na adresu info@junikorn.cz. Přihláška ke stažení – Přihláška na příměstský tábor – Junikorn

Termín uzávěrky přihlašování je 29. června 2018, kdy od nás obdržíte bližší informace k programu Vámi zvoleného tábora. Po přijetí přihlášky a platby Vám potvrdíme Vaše rezervované místo.

Cena příměstského tábora na 1 týden činí 1. 980 Kč. V ceně je pro Vaše dítě zahrnuta veškerá strava po celý týden tábora, včetně pitného režimu. Návštěva muzeí, divadel a dalších veřejných prostor. V ceně jsou také materiály pro výrobu na kostýmy, vlastní tvorbu, přáníčka pro rodiče apod. Po celý týden se o Vaše děti budou starat kvalitní pedagogové Česko-německé školky Junikorn. Celý tábor je v českém a německém jazyce.

Chci přihlásit své dítě na tábor v Junikornu. – Přihláška na příměstský tábor – Junikorn.

Storno podmínky:
V případě odhlášení dítěte do 14 dnů před prvním dnem tábora vracíme 50 % z poplatku, při odhlášení 13-7 dní před zahájením tábora vracíme 25 %, při odhlášení méně než 7 dní před akcí činí storno poplatek 100 % ceny. 

Programy táborů

1) 23. – 27.7. – Expedice Skarabeus (výpravný tábor s tématikou Egypta)

Cílem naší expedice je najít pradávného brouka jménem Skarabeus za kterým nás dovede egyptský bůh Re. Na naší dobrodružné cestě plné nejrůznějších úkolů se děti zábavnou formou seznámí s egyptskou historií a všedním životem ve starověku. V našem programu je čeká mnoho archeologických aktivit, např. vykopávky, zkoumání hieroglyfů, stavby pyramid, naučíme se základy měření, egyptský tanec a mnoho dalších. Na konci naší výpravy se s pomocí indicií dostaneme do tajuplné pyramidy, která v sobě cosi ukrývá … . Při tomto objevu nemůžete, milí rodiče chybět, a proto se do záhadné pyramidy můžete vypravit v páteční odpoledne společně s námi. 🙂 

 

2) 6. – 10. 8. – Trosečníci (dobrodružně – sportovní tábor) 

Zaoceánská loď se s cestujícími vydává na svou pravidelnou plavbu Hamburg-Florida. Při noční bouří dojde v Bermudském trojúhelníků k zmagnetizování kompasů a loď se zcela neřízeně vydává svým vlastním směrem. „Kde to jsme? Co zde budeme jíst? Jak si zavoláme o pomoc? A čí jsou tyto divné stopy? Možná tu nejsme sami… .“ Bude třeba se naučit jak přežít na pustém ostrově, kdy nám velkými pomocníky bude známy Robinson Crusoe nebo také Příručka mladých svišťů. A jestli se nám podaří vrátit zpět domů? To zjistíme v pátek, pakliže naše nabité dovednosti dokážeme správně použít! 🙂 

U obou táborů garantujeme české a německé rodilé mluvčí! A proč? Protože DEUTSCH macht Spaß! Uvidíte, jak jednoduše a přirozeně se s námi Vaše dítko naučí nová slovíčka z běžného života. 🙂