Junikorn – Příměstské tábory

Příměstské tábory

Milí rodiče,

na léto jsme pro Vás a Vaše děti připravili 2 oblíbené příměstské tábory s originálními tématy!

Tábory se budou konat v červenci a srpnu v prostorách historické vily na adrese Boženy Němcové 3, kde se také nachází Česko-německá školka Junikorn. Tábory jsou vhodné,  jak pro děti již docházející do školky, tak pro zájemce z řad veřejnosti, kteří se s námi mají chuť podílet na česko-německém programu. 🙂

Termíny příměstských táborů: 

  • Detektiv Očko na stopě – pohádkově-dobrodružné téma
  • 24 – 28. 7. 2017 
  • Svištíme za přírodou – enviromentální téma
  •  7. -11. 8. 2017                                       

Co znamená příměstský tábor v Junikornu?  

Děti mají zajištěný celodenní tématický program, tím je provádí česko-německý pedagogický tým školky. Program začíná vždy v 8:00 hod. a končí v 16:00 hod. Děti můžete do školky přivádět již od 7:00 hodin.  Součástí tábora je zajištění stravy a pitného režimu pro děti po celý týden. Tábor vždy vrcholí v pátek, kdy se v odpoledních hodinách mohou rodiče přijít zúčastnit společných aktivit s dětmi. Cílem celého týdne je společná cesta skrze zábavné dětské téma, seznámení se s novými kamarády a především německým jazykem skrze slovíčka, hry, básničky, říkanky a rodilé mluvčí z Německa.

Pro jaké děti jsou naše příměstské tábory vhodné?

  • Děti ve věku 3-8 let.

Co Vašim dětem náš dětský jazykový tábor přinese?

Zábavný týden plný pobytu v přírodě, her, nových kamarádů, komunikaci v německém a českém jazyce, pravidelný doprovod německým rodilým mluvčím a především nezapomenutelné zážitky! :-)

Přihlášky na příměstský tábor

Přihlášky Vašich dětí nám zasílejte prosím elektronicky na adresu info@junikorn.cz. Termín uzávěrky přihlašování je 30. června 2017, kdy od nás obdržíte bližší informace k programu Vámi zvoleného tábora. Po přijetí přihlášky a platby Vám elektronicky potvrdíme Vaše rezervované místo.

Cena příměstského tábora na 1 týden činí 1. 980 Kč. V ceně je pro Vaše dítě zahrnuta veškerá strava po celý týden tábora, včetně pitného režimu. Návštěva muzeí, divadélek a dalších veřejných prostor. V ceně jsou také materiály pro výrobu na kostýmy, vlastní tvorbu, přáníčka pro rodiče apod. Po celý týden se o Vaše děti budou starat kvalitní pedagogové Česko-německé školky Junikorn. Celý tábor je v českém a německém jazyce.:)

Chci přihlásit své dítě na tábor v Junikornu. –  02_27_2017 Přihláška na příměstský tábor – Junikorn

Storno podmínky:
V případě odhlášení dítěte do 14 dnů před prvním dnem tábora vracíme 50 % z poplatku, při odhlášení 13-7 dní před zahájením tábora vracíme 25 %, při odhlášení méně než 7 dní před akcí činí storno poplatek 100 % ceny. 

Programy táborů

1) Detektiv Očko na stopě  : 24 – 28. 7. 2017  (pohádkově-dobrodružné téma)

V naší překrásné školce, obklopené stromy a keři, se usídlil skřítek Lotrando. Nikdo ho nikdy neviděl, ale jeho přítomnost je více než zřejmá. Lotrandova největší záliba je schovávat věci a přemisťovat je.

Jednoho dne se stala podobná lotrovina. Paní učitelka si řekla, že by bylo třeba Lotrandovu řádění udělat přítrž. Rozhodla se pozvat do školky detektiva Očka, aby Lotranda vypátral a dal mu co pro to. Jenomže Očko nemůže pracovat sám, musí mít k ruce hodně pomocníků. „Děti, pomůžete Očkovi Lotranda vypátrat?“ Budeme řešit hned několik záhad najednou, naučíme se odlévat stopy, snímat otisky prstů a spoustu dalších praktických metod potřebných k odhalení pachatele. Pokud se nám tento složitý detektivní případ podaří vyřešit, čeká nás závěrem týdne zasloužená odměna! 🙂 

2) Svištíme za přírodou : 7. – 11. 8. 2017 (enviromentální téma)

 A s kým jiným než s naším bobříkem Svištěm?! 🙂 Bobřík je skvělý!  Umí šetřit vodou, neplýtvat elektřinou a dokonce ví, že můžeme odpadky znovu využívat a takzvaně recyklovat. No jo, ale co kam patří a jak si to mám vše zapamatovat? Na tu jsou tu právě naši lesní kamarádi Svištík a Bručoun, kteří nás vše naučí a co na tom je nejlepší? Že většinu týdne strávíme s našimi kamarády v přírodě, na čerstvém vzduchu a při tom se i něco nového naučíme. Naší inspirací a pomocníčkem bude knížka „50 nápadů pro děti, jak přispět k záchraně planety.“  Během tábora nás nemine ani parta kamarádů, písničky s kytarou a závěrem týdne i módní přehlídka. A jaká? To se nechejte ještě překvapit! 🙂 

U obou táborů garantujeme české a německé rodilé mluvčí! A proč? Protože DEUTSCH macht Spaß! Uvidíte, jak jednoduše a přirozeně se s námi Vaše dítko naučí nová slovíčka z praxe. 🙂