Den otevřených dveří 2021

Milí rodiče a zájemci o naši spolupráci,

v rámci včasného plánování rezervace místa ve školce pro Vaše dítko doporučujeme plánování výběru školky alespoň v půlročním předstihu! Ideální pro naše setkání jsou dny otevřených dveří, kde se Vám můžeme plně věnovat, zodpovědět Vaše dotazy a pokud to situace v ČR dovolí, rádi Vás provedeme naší školkou.

Na školní rok 2021 plánujeme Den otevřených dveří, který se uskuteční 13. 5. 2021 vždy od 8:30 – 11:30 a 14:00-17:00 hod. Před naším setkání doporučujeme, abyste se podívali na naše webové stránky a pročetli si zejména kategorie den ve školcezápis+ceník.

Pro náš společný první kontakt Vás prosíme o vyplnění kontaktního formuláře. Jeho součástí by mělo být datum narození dítěte, Vámi preferovaný termín nástupu, o jaký druh docházky máte zájem a v jakých dnech. Následně Vás budeme kontaktovat na společnou schůzku/setkání na Den otevřených dveří.

NĚMČINA NÁS BAVÍ ! :-)

Tvoříme přirozené prostředí, kde hovoříme dvěma (Čj, Nj), někdy i více jazyky. 🙂 Německou kulturu poznáváme mimo jiné skrze německé dobrovolníky, praktikanty a naše kamarády z partnerské školky. Zároveň máme zajištěnou návaznost na partnerskou ZŠ s němčinou.

JSME VÍCE NEŽ ŠKOLKA!

Naším cílem jsou spokojené děti, rodiče a tým. Tvoříme komunitu, která společně vychovává děti s láskou a respektem. Zároveň klademe důraz na ekologii a zdravé stravování.

S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

Poskytujeme denní péči o děti od 2-6 let. Nabízíme řadu kurzů pro děti i dospělé. Rádi Vám pronajmeme naše prostory pro Vaší akci, oslavu narozenin, semináře aj.