Letní příměstský tábor 2021

Letos se v Junikornu bude konat příměstský tábor s pohádkovou tématikou “Alenka v říši divů”. Děti si od  9. – 13. 8. 2021 užijí spoustu zábavy, her, kamarádů a také němčiny. Školka bude otevřena od 7:00 do 17:00 hodin, hlavní program probíhá mezi 8:00 až 16:00 hodinou.

Tábor je vhodný pro děti od 3-9 let a to jak pro děti již docházející do školky, tak pro zájemce z řad veřejnosti, kteří německý jazyk neovládají, ale mají chuť se podílet na táborovém tématu s česko-německým podtextem.:-)

Přihlašujte své děti do 16. července 2021Přihláška ke stažení. Více informací k průběhu tábora na Příměstský tábor nebo na + 420 602 374 929. 

Těšíme se na společné letní zážitky!

Tým Junikorn

NĚMČINA NÁS BAVÍ ! :-)

Tvoříme přirozené prostředí, kde hovoříme dvěma (Čj, Nj), někdy i více jazyky. 🙂 Německou kulturu poznáváme mimo jiné skrze německé dobrovolníky, praktikanty a naše kamarády z partnerské školky. Zároveň máme zajištěnou návaznost na partnerskou ZŠ s němčinou.

JSME VÍCE NEŽ ŠKOLKA!

Naším cílem jsou spokojené děti, rodiče a tým. Tvoříme komunitu, která společně vychovává děti s láskou a respektem. Zároveň klademe důraz na ekologii a zdravé stravování.

S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

Poskytujeme denní péči o děti od 2-6 let. Nabízíme řadu kurzů pro děti i dospělé. Rádi Vám pronajmeme naše prostory pro Vaší akci, oslavu narozenin, semináře aj.