Nové sezónní svačinky

Na svém březnovém workshopu nám Paní Dýně, naše Food mentorka předala několik zdravých a „sehr lecker“ receptů, které jsme zařadili mezi jarní svačiny pro děti. Součástí dvouhodinového workshopu s dětmi bylo seznámení se s plodinami, které bychom měli jíst na jaře, kde je můžeme získat nebo jak si je sami můžeme zasadit. Některé plodiny nebo výrobky jsme vůbec neznali, tak jsme se jim trochu podívali na zoubek. V praktické části workshopu si děti tvořily vlastní svačinky, které si následně zdobily. Tímto jsme se zábavnou formou  seznámili s novými bylinkami a pomazánkami. Už se těšíme na další workshop s tématikou letního stravování! 🙂

NĚMČINA NÁS BAVÍ ! :-)

Tvoříme přirozené prostředí, kde hovoříme dvěma (Čj, Nj), někdy i více jazyky. 🙂 Německou kulturu poznáváme mimo jiné skrze německé dobrovolníky, praktikanty a naše kamarády z partnerské školky. Zároveň máme zajištěnou návaznost na partnerskou ZŠ s němčinou.

JSME VÍCE NEŽ ŠKOLKA!

Naším cílem jsou spokojené děti, rodiče a tým. Tvoříme komunitu, která společně vychovává děti s láskou a respektem. Zároveň klademe důraz na ekologii a zdravé stravování.

S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

Poskytujeme denní péči o děti od 2-6 let. Nabízíme řadu kurzů pro děti i dospělé. Rádi Vám pronajmeme naše prostory pro Vaší akci, oslavu narozenin, semináře aj.