Otevřené kurzy pro II. pololetí 2022/2023

Hallooo, hallooo, na vědomost se dává, že budeme vplouvat ⛵ do II. pololetí školního roku 2022/2023! Zapisování do kurzů startuje 16.1.2023 a přihlásit sebe nebo své děti můžete ZDE!

🧘‍♀️ Nabídka kurzů:
Dramatický kroužek: vedený Radovánkem, pro děti 3-6 let. Za doprovodu hudby a tance se děti přesouvají z pohádky do pohádky.
Kurz němčiny na Gymnáziu Františka Křižíka – osvojování si německého jazyka pro děti na 1.stupni ZŠ.
Plavání – pro malé plaváčky ve věku 4-6let, již tradičně v bazénu Lochotín. Rádi přivítáme i nové „neškolkové“ kamarády, kteří by se k nám mohli před lekcí připojit u vstupu do budovy bazénu v 8:35-8:40 a po výuce je zase předáme rodičům tamtéž v cca 10:00. 🐬
Němčina pro ZŠ – kurz němčiny určený pro děti I. stupně základní školy. Děti se učí němčinu skrz jazykovou animaci a hry.
Power jóga – pro dospělé. Přijďte si vyladit fyzickou i psychickou odolnost.
Pilates – pro dospělé. Zde procvičíte i ty svaly, o kterých se vám dosud ani nezdálo. 🤸‍♀️

V případě dotazů na kurzy se obracejte na Pavlínu Havránkovou ( ✉ havrankova@junikorn.cz, 📞 607 131 310).

NĚMČINA NÁS BAVÍ ! :-)

Tvoříme přirozené prostředí, kde hovoříme dvěma (Čj, Nj), někdy i více jazyky. 🙂 Německou kulturu poznáváme mimo jiné skrze německé dobrovolníky, praktikanty a naše kamarády z partnerské školky. Zároveň máme zajištěnou návaznost na partnerskou ZŠ s němčinou.

JSME VÍCE NEŽ ŠKOLKA!

Naším cílem jsou spokojené děti, rodiče a tým. Tvoříme komunitu, která společně vychovává děti s láskou a respektem. Zároveň klademe důraz na ekologii a zdravé stravování.

S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

Poskytujeme denní péči o děti od 2-6 let. Nabízíme řadu kurzů pro děti i dospělé. Rádi Vám pronajmeme naše prostory pro Vaší akci, oslavu narozenin, semináře aj.