Otevřené kurzy pro II. pololetí 2021/22 🌞

Hallooo, hallooo, na vědomost se dává, že budeme vplouvat ⛵ do II. pololetí školního roku 2021/22! Zapisování do kurzů je již spuštěné a přihlásit sebe nebo své děti můžete ZDE.

🧘‍♀️ Nabídka kurzů 💃:
Dramatický kroužek: Brousíme si jazýček– vedený Radovánkem, pro děti 3-6 let. Jde se z pohádky do pohádky. Nechybí ani nástroje, zpěv a rytmizace 🐉.
English course – s rodilým mluvčím Davidem Pearcem, pro děti 3-6 let, kde děti hravou formou naposlouchávají anglický jazyk.
Plavání – pro děti 3-6let, naše malé plaváčky 🏊‍♂️ a to již tradičně v bazénu Lochotín.
Němčina pro ZŠ – kurz němčiny určený pro děti I. stupně základní školy. Děti se učí němčinu skrz jazykovou animaci a hry.
Power jóga – pro dospělé. Přijďte si vyladit fyzickou i psychickou odolnost.
Brazilský tanec Zouk – pro dospělé. Jedná se krásný párový tanec, který má své kořeny v tanci Lambada.

V případě dotazů na kurzy se obracejte na Pavlínu Havránkovou ( ✉ havrankova@junikorn.cz, 📞 607 131 310).

NĚMČINA NÁS BAVÍ ! :-)

Tvoříme přirozené prostředí, kde hovoříme dvěma (Čj, Nj), někdy i více jazyky. 🙂 Německou kulturu poznáváme mimo jiné skrze německé dobrovolníky, praktikanty a naše kamarády z partnerské školky. Zároveň máme zajištěnou návaznost na partnerskou ZŠ s němčinou.

JSME VÍCE NEŽ ŠKOLKA!

Naším cílem jsou spokojené děti, rodiče a tým. Tvoříme komunitu, která společně vychovává děti s láskou a respektem. Zároveň klademe důraz na ekologii a zdravé stravování.

S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

Poskytujeme denní péči o děti od 2-6 let. Nabízíme řadu kurzů pro děti i dospělé. Rádi Vám pronajmeme naše prostory pro Vaší akci, oslavu narozenin, semináře aj.