Tým Junikornu přivítal do svých řad německou dobrovolnici Jenny🙋‍♀️ .

Rádi bychom Vám krátce představili německou dobrovolnici Jeanette Jakobs. Jenny pochází z Blankenfelde-Mahlow a je 19letou studentkou. Jako dobrovolnice se zapojuje do aktivit dle pedagogického plánu a přibližuje dětem německou kulturu. Získává tím nové zkušenosti a znalosti z oblasti předškolní pedagogiky. Baví ji práce s dětmi, poznávání české kultury a učení se českému jazyku. Přítomnost dobrovolníka z cizí země obohacuje celý tým a při setkávání i komunitu rodičů dětí ze školky a přináší nám mnohá kulturní poznání 😊.

Děkujeme Koordinačnímu centru česko-německých výměn mládeže Tandem a Evropskému sboru solidarity (European Solidarity Corps) za možnost začlenit na rok do našeho týmu německou rodilou mluvčí.

NĚMČINA NÁS BAVÍ ! :-)

Tvoříme přirozené prostředí, kde hovoříme dvěma (Čj, Nj), někdy i více jazyky. 🙂 Německou kulturu poznáváme mimo jiné skrze německé dobrovolníky, praktikanty a naše kamarády z partnerské školky. Zároveň máme zajištěnou návaznost na partnerskou ZŠ s němčinou.

JSME VÍCE NEŽ ŠKOLKA!

Naším cílem jsou spokojené děti, rodiče a tým. Tvoříme komunitu, která společně vychovává děti s láskou a respektem. Zároveň klademe důraz na ekologii a zdravé stravování.

S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

Poskytujeme denní péči o děti od 2-6 let. Nabízíme řadu kurzů pro děti i dospělé. Rádi Vám pronajmeme naše prostory pro Vaší akci, oslavu narozenin, semináře aj.