Kontakt

Junikorn z. s.

Jsme 1. česko-německá školka v Plzni pro děti od 2 – 6 let, kde o Vaše děti kvalitně pečují čeští a němečtí rodilí mluvčí. Již od roku 2014 jsme Vaším pomocníkem pro sladění rodinného a pracovního života. Našim záměrem jsou spokojené děti, rodiče a tým. Tvoříme komunitu, která společně vychovává děti s láskou a respektem. Klademe důraz na ekologii a zdravé stravování.

Napište nám

  Adresa: Ulice Boženy Němcové 3, 323 00 Plzeň 1
  E-mail: info@junikorn.cz
  IČO: 024 88 311

  Ředitelka školky

  Ing. Alena Svobodová
  +420 602 374 929

  Zástupkyně ředitelky

  Mgr. Martina Gabrielová
  +420 608 824 624


  Jak se k nám dostanete?

  Pojedu MHD

  Pokud pojedete z centra města, jeďte tramvají č. 4 směr Košutka a vystupte na zastávce Boženy Němcové. Naše vila se nachází pouhých 50 metrů od zastávky MHD, po Vaší levé straně je to první žlutá vila se zahradou. Časově se jedná o 8 minut cesty z centra Plzně.

  Pojedu autem

  Pokud pojedete autem z centra, jeďte směr Košutka, Karlovarskou ulicí. Na křižovatce s ulicí Na Chmelnicích odbočte doleva a ihned doprava na Kotíkovskou ulici. Opět první odbočka doprava Vás dovede k ul. Boženy Němcové. Naše vila je  poslední žlutá budova se zahradou po Vaší levé straně. Parkovat můžete v Chotíkovské ulici  –  na 30 metrů vzdáleném parkovišti od vily směrem na nemocnici Privamed.

  POZOR při příchodu! Na bráně se nachází dětská pojistka! 

  NĚMČINA NÁS BAVÍ ! :-)

  Tvoříme přirozené prostředí, kde hovoříme dvěma (Čj, Nj), někdy i více jazyky. 🙂 Německou kulturu poznáváme mimo jiné skrze německé dobrovolníky, praktikanty a naše kamarády z partnerské školky. Zároveň máme zajištěnou návaznost na partnerskou ZŠ s němčinou.

  JSME VÍCE NEŽ ŠKOLKA!

  Naším cílem jsou spokojené děti, rodiče a tým. Tvoříme komunitu, která společně vychovává děti s láskou a respektem. Zároveň klademe důraz na ekologii a zdravé stravování.

  S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

  Poskytujeme denní péči o děti od 2-6 let. Nabízíme řadu kurzů pro děti i dospělé. Rádi Vám pronajmeme naše prostory pro Vaší akci, oslavu narozenin, semináře aj.