O nás

Vítáme Vás na stránkách Česko-německé školky Junikorn! 

Jsme 1. česko-německá školka v Plzni pro děti od 2 – 6 let, kde o Vaše děti pečují zkušení pedagogové, čeští a němečtí rodilí mluvčí. Pravidelně se setkáváme s naší  partnerskou školkou z německého Neunkirchenu. Naší doménou je bilinguální výchova, kvalitní pedagogický plán, vlastní zahrada a individuální přístup. 

Jsme také centrum pro celou rodinu s širokou nabídkou kurzů a kroužků pro děti a dospělé. V létě pro širokou veřejnost a naše děti organizujeme česko-německé příměstské tábory. 

Rádi Vám pronajmeme prostory pro Vaše oslavy, přednášky a akce.  

Děláme vše tak, jak nejlépe umíme ke spokojenosti Vás a Vašich dětí! A to především proto, že naše práce nás baví a naplňuje.

Česko německá školka Junikorn Plzeň
Setkání s partnerskou školkou v Neunkirchenu

NĚMČINA NÁS BAVÍ ! :-)

Tvoříme přirozené prostředí, kde hovoříme dvěma (Čj, Nj), někdy i více jazyky. 🙂 Německou kulturu poznáváme mimo jiné skrze německé dobrovolníky, praktikanty a naše kamarády z partnerské školky. Zároveň máme zajištěnou návaznost na partnerskou ZŠ s němčinou.

JSME VÍCE NEŽ ŠKOLKA!

Naším cílem jsou spokojené děti, rodiče a tým. Tvoříme komunitu, která společně vychovává děti s láskou a respektem. Zároveň klademe důraz na ekologii a zdravé stravování.

S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

Poskytujeme denní péči o děti od 2-6 let. Nabízíme řadu kurzů pro děti i dospělé. Rádi Vám pronajmeme naše prostory pro Vaší akci, oslavu narozenin, semináře aj.