Hostíme dobrovolníky v rámci Evropského sboru solidarity

Brzy po otevření jsme se stali hostující organizací v rámci Evropského sboru solidarity a díky programu Erasmus+ můžeme každý školní rok přivítat mladého člověka z Německa, který u nás stráví zhruba 12 měsíců. Projekt je oboustranně přínosný, dobrovolník se dozví, jak vypadá práce pedagoga v MŠ a na druhou stranu přináší hodnotný cizokrajný prvek do našeho bilingvního konceptu. Kvůli onemocnění Covid-19 a s ním spojenou nejasnou situací ohledně opatření se pro letošní rok poprvé žádný dobrovolník nepřihlásil, což věříme, že se opět změní. Děkujeme organizaci Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže Tandem za její administrativní podporu.“

Děkuji Ti mnohokrát!

S přáním hezkého dne

Jana 

NĚMČINA NÁS BAVÍ ! :-)

Tvoříme přirozené prostředí, kde hovoříme dvěma (Čj, Nj), někdy i více jazyky. 🙂 Německou kulturu poznáváme mimo jiné skrze německé dobrovolníky, praktikanty a naše kamarády z partnerské školky. Zároveň máme zajištěnou návaznost na partnerskou ZŠ s němčinou.

JSME VÍCE NEŽ ŠKOLKA!

Naším cílem jsou spokojené děti, rodiče a tým. Tvoříme komunitu, která společně vychovává děti s láskou a respektem. Zároveň klademe důraz na ekologii a zdravé stravování.

S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

Poskytujeme denní péči o děti od 2-6 let. Nabízíme řadu kurzů pro děti i dospělé. Rádi Vám pronajmeme naše prostory pro Vaší akci, oslavu narozenin, semináře aj.