Letní příměstský tábor 2023

Kapacita pro tento rok je již naplněna, děkujeme 🦄

Léto se rychle blíží a my ani tento rok nezahálíme a již nyní pilně jako včeličky pracujeme na programu, který pobaví Vaše ratolesti v teplých letních dnech 🐝

Letos se v Junikornu bude konat kreativní příměstský tábor pod názvem “ Tvoříme si svůj svět”. Děti si od  7. – 11. 8. 2023 užijí spoustu zábavy, tvoření, kamarádů a také němčiny. Školka bude otevřena od 7:00 do 17:00 hodin, hlavní program probíhá mezi 8:00 až 16:00 hodinou.

Tábor je vhodný pro děti od 3-8 let a to jak pro děti již docházející do školky, tak pro zájemce z řad veřejnosti, kteří německý jazyk neovládají, ale mají chuť se podílet na táborovém tématu s česko-německým podtextem 😊

Cena tábora je 2.300 Kč, součástí je zajištění stravy a pitného režimu pro děti po celý den, materiál a vstupné.

Přihláška ke stažení ZDE. Vyplněné přihlášky zasílejte na emailovou adresu: maskova@junikorn.cz. Po obdržení přihlášky Vás budeme kontaktovat. Až po potvrzení volného místa pro Vašeho andílka prosím uhraďte platbu.

Storno podmínky:

V případě odhlášení dítěte:

  • do 14 dnů před prvním dnem tábora se vrací 50 % z ceny
  • 13-7 dní před zahájením tábora se vrací 25 % z ceny, 
  • méně než 7 dní před akcí propadá 100 % z ceny. 

Více informací k průběhu tábora se dozvíte také na +420 777 281 966. 

Těšíme se na společné letní zážitky!

Tým Junikorn

NĚMČINA NÁS BAVÍ ! :-)

Tvoříme přirozené prostředí, kde hovoříme dvěma (Čj, Nj), někdy i více jazyky. 🙂 Německou kulturu poznáváme mimo jiné skrze německé dobrovolníky, praktikanty a naše kamarády z partnerské školky. Zároveň máme zajištěnou návaznost na partnerskou ZŠ s němčinou.

JSME VÍCE NEŽ ŠKOLKA!

Naším cílem jsou spokojené děti, rodiče a tým. Tvoříme komunitu, která společně vychovává děti s láskou a respektem. Zároveň klademe důraz na ekologii a zdravé stravování.

S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

Poskytujeme denní péči o děti od 2-6 let. Nabízíme řadu kurzů pro děti i dospělé. Rádi Vám pronajmeme naše prostory pro Vaší akci, oslavu narozenin, semináře aj.