Nový termín Dne otevřených dveří!

Srdečně Vás zveme na nový termín Dne otevřených dveří do naší česko-německé školky, který bude 20. května 2020

Při Vaší návštěvě Vám velice rádi ukážeme prostory školky, zároveň nahlédneme pod pokličku našeho denního režimu a dvojjazyčného konceptu. Docházka v Junikornu je vhodná i pro děti, které zatím neměly kontakt s německým jazykem.

Kvůli stávající situaci bychom Vás chtěli požádat o rezervaci časového slotu, abychom maximálně chránili Vás i nás 😊 a zároveň se Vám mohli plně věnovat: https://doodle.com/poll/a74smx4392b7ttz3

Vzhledem k tomu, že prohlídky ve školce budou probíhat individuálně (ve Vámi vybrané době), prosíme Vás o včasný příchod 😉. Prosíme také o nošení roušek v celém areálu školky (dospělí i děti) a použití desinfekce, která bude umístěna u vchodových dveří do školky. 

S Vašimi dotazy se prosím obracejte na info@junikorn.cz nebo na   
+420 602 374 929. 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání s Vámi!

Tým Junikorn

NĚMČINA NÁS BAVÍ ! :-)

Tvoříme přirozené prostředí, kde hovoříme dvěma (Čj, Nj), někdy i více jazyky. 🙂 Německou kulturu poznáváme mimo jiné skrze německé dobrovolníky, praktikanty a naše kamarády z partnerské školky. Zároveň máme zajištěnou návaznost na partnerskou ZŠ s němčinou.

JSME VÍCE NEŽ ŠKOLKA!

Naším cílem jsou spokojené děti, rodiče a tým. Tvoříme komunitu, která společně vychovává děti s láskou a respektem. Zároveň klademe důraz na ekologii a zdravé stravování.

S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

Poskytujeme denní péči o děti od 2-6 let. Nabízíme řadu kurzů pro děti i dospělé. Rádi Vám pronajmeme naše prostory pro Vaší akci, oslavu narozenin, semináře aj.