Kurzy pro veřejnost od září 2020

Podzimní kurzy jsou připraveny! 🙂 V Junikornu Vám od 14. září 2020 nabízíme kurzy pro děti i dospělé! Nabídka je široká, od němčiny, logopedie, sportovního pohybového kurzu, dětské jógy či power jógy pro dospělé.

Myslíme i na ty nejmenší a jejich rodiče, které rádi přivítáme v našem klubu Juník (kavárna pro rodiče a děti ve školce) každou lichou středu od 15:00 hodin. ️Více informací ke kurzům na junikorn.webooker.eu.

Nevíte jaký kurz si vybrat? Přijďte se podívat na první ukázkovou hodinu zdarma! A co když se Vám budou líbit oba nebo více kurzů? Využijte naší zářijové slevy 20 % na druhý kurz, 30 % na třetí kurz.

S Vašimi dotazy ke kurzům se obracejte na Pavlínu Havránkovou. E-mail: havrankova@junikorn.cz, Tel. + 420 607 131 310.

Váš tým Junikorn

NĚMČINA NÁS BAVÍ ! :-)

Tvoříme přirozené prostředí, kde hovoříme dvěma (Čj, Nj), někdy i více jazyky. 🙂 Německou kulturu poznáváme mimo jiné skrze německé dobrovolníky, praktikanty a naše kamarády z partnerské školky.

JSME VÍCE NEŽ ŠKOLKA!

Naším cílem jsou spokojené děti, rodiče a tým. Tvoříme komunitu, která společně vychovává děti s láskou a respektem. Zároveň klademe důraz na ekologii a zdravé stravování.

S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

Poskytujeme denní péči o děti od 2.5-6 let. Nabízíme řadu kurzů pro děti i dospělé. Rádi Vám pronajmeme naše prostory pro Vaší akci, oslavu narozenin, semináře aj.