Vítáme u nás Isabelle, naši novou německou dobrovolnici a kolegyni

Isabelle je 18 letou dobrovolnicí pocházející z Münsteru. Přítomnost rodilého mluvčího z německého prostředí je pro náš tým velikým obohacením. Dětem přibližuje Isabelle německou kulturu především skrze komunikaci a společnou hru v návaznosti na pedagogické plány. Isabelle, jak sama říká, je velmi ráda, že má příležitost poznat novou zem, kulturu a také novou řeč. Po svém návratu domů by se Isabelle velmi ráda věnovala studiu psychologie.

Děkujeme Koordinačnímu centru česko-německých výměn mládeže TandemEvropskému sboru solidarity (European Solidarity Corps) za možnost začlenit do našeho týmu německou rodilou mluvčí. Věříme, že se Isi u nás bude líbit 😊

NĚMČINA NÁS BAVÍ ! :-)

Tvoříme přirozené prostředí, kde hovoříme dvěma (Čj, Nj), někdy i více jazyky. 🙂 Německou kulturu poznáváme mimo jiné skrze německé dobrovolníky, praktikanty a naše kamarády z partnerské školky.

JSME VÍCE NEŽ ŠKOLKA!

Naším cílem jsou spokojené děti, rodiče a tým. Tvoříme komunitu, která společně vychovává děti s láskou a respektem. Zároveň klademe důraz na ekologii a zdravé stravování.

S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

Poskytujeme denní péči o děti od 2.5-6 let. Nabízíme řadu kurzů pro děti i dospělé. Rádi Vám pronajmeme naše prostory pro Vaší akci, oslavu narozenin, semináře aj.