Volná místa pro děti 2022

Jsme velmi rádi, že máte zájem o školku Junikorn. Aktuálně jsou na školní rok 2020/2021 místa pro děti obsazena. Vaši rezervaci místa je možné uskutečnit nejdříve od ledna 2022. Prosím před tím, než projevíte vážný zájem o rezervaci místa ve školce, podívejte se na praktické informace k zápisu a ceníkuden ve školce.

Pro náš společný první kontakt Vás prosíme o vyplnění kontaktního formuláře. Jeho součástí by mělo být datum narození dítěte, Vámi preferovaný termín nástupu, o jaký druh docházky máte zájem a v jakých dnech. Následně Vás budeme kontaktovat na společnou schůzku, kde probereme Váš možný nástup a rádi Vás provedeme našimi prostory.

K prohlédnutí školky a rezervaci Vašeho místa v Junikornu doporučujeme navštívit náš Den otevřených dveří, který se uskuteční 13. 5. 2021. Pro Vaše případné dotazy a vážnou rezervaci místa se prosím obracejte telefonicky na + 420 602 374 929, paní Aleně Svobodové, ředitelce školky.

NĚMČINA NÁS BAVÍ ! :-)

Tvoříme přirozené prostředí, kde hovoříme dvěma (Čj, Nj), někdy i více jazyky. 🙂 Německou kulturu poznáváme mimo jiné skrze německé dobrovolníky, praktikanty a naše kamarády z partnerské školky. Zároveň máme zajištěnou návaznost na partnerskou ZŠ s němčinou.

JSME VÍCE NEŽ ŠKOLKA!

Naším cílem jsou spokojené děti, rodiče a tým. Tvoříme komunitu, která společně vychovává děti s láskou a respektem. Zároveň klademe důraz na ekologii a zdravé stravování.

S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

Poskytujeme denní péči o děti od 2-6 let. Nabízíme řadu kurzů pro děti i dospělé. Rádi Vám pronajmeme naše prostory pro Vaší akci, oslavu narozenin, semináře aj.