Jazykové

Nevíte jaký kurz si vybrat? Přijďte se podívat na první ukázkovou hodinu zdarma! A co když se Vám budou líbit oba nebo více kurzů? Využijte naší zářijové slevy 20 % na druhý kurz, 30 % na třetí kurz.

ANGLIČTINA PRO MŠ

Hravé lekce angličtiny pro děti od 3 do 6 let. 

Přihlašování na kurz na WEBOOKERU.

LOGOPEDIE

Individuální kurz nápravy řeči nabízíme dětem, u kterých je třeba pracovat na korekci výslovnosti a dýchání. Pro děti od 4 let.

Registrace kurzu ve WEBOOKERU.

NĚMČINA PRO ZŠ

Kurzem děti provádí oblíbený maňásek Hans Hase (Goethe-Institut v Praze). Pomocí písniček a her v interaktivních lekcích rozvíjí rodilý lektor u dětí jazykové dovednosti – mluvení, poslech, ale i čtení a psaní. Obsahem lekcí jsou praktická témata např. mé koníčky, moje rodina, počasí, co mám a nemám rád/a, den ve škole, německá abeceda, hodiny, jídlo, volný čas… .  

“Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein PLUS!” Registraci kurzu provádějte prosím ve WEBOOKERU.

NĚMČINA NÁS BAVÍ ! :-)

Tvoříme přirozené prostředí, kde hovoříme dvěma (Čj, Nj), někdy i více jazyky. 🙂 Německou kulturu poznáváme mimo jiné skrze německé dobrovolníky, praktikanty a naše kamarády z partnerské školky. Zároveň máme zajištěnou návaznost na partnerskou ZŠ s němčinou.

JSME VÍCE NEŽ ŠKOLKA!

Naším cílem jsou spokojené děti, rodiče a tým. Tvoříme komunitu, která společně vychovává děti s láskou a respektem. Zároveň klademe důraz na ekologii a zdravé stravování.

S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

Poskytujeme denní péči o děti od 2-6 let. Nabízíme řadu kurzů pro děti i dospělé. Rádi Vám pronajmeme naše prostory pro Vaší akci, oslavu narozenin, semináře aj.