Proč my ?

  • Protože jsme od roku 2014 Vaším partnerem pro sladění rodinného a pracovního života.
  • Protože jsme první školka v Plzni, která se zaměřuje na výuku německého jazyka u předškolních dětí. 
  • Protože kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem! 61,7 km je vzdálenost k německé hranici, našim sousedům. Výukou cizího jazyka můžeme naší budoucí generaci otevřít dveře do světa. Nejen skrze jeho jazykovou znalost, ale také díky poznání jiné kultury, tradic a kamarádů (dobrovolníci, praktikanti), se kterými se děti ve školce setkávají.   
  • Protože sledujeme aktuální trendy a chceme Vám umožnit flexibilitu během Vašeho pracovního dne. Proto jsme otevírací dobu školky zvolili od 7-17 hodin. Kromě pestrého programu v dětské skupině jsou v naší nabídce volitelné kroužky pro školkové i externí děti. 
  • Protože i Vám, rodičům, chceme umožnit vlastní rozvoj. Nabízíme jazykové a sportovní kurzy, workshopy a semináře, které nám mohou být oporou při vychovávání dětí. 
  • Protože víme, že je třeba změnit přístup k naší planetě Zemi a být nejen přírodě o krok blíž.
Česko německá školka Junikorn Plzeň

NĚMČINA NÁS BAVÍ ! :-)

Tvoříme přirozené prostředí, kde hovoříme dvěma (Čj, Nj), někdy i více jazyky. 🙂 Německou kulturu poznáváme mimo jiné skrze německé dobrovolníky, praktikanty a naše kamarády z partnerské školky.

JSME VÍCE NEŽ ŠKOLKA!

Naším cílem jsou spokojené děti, rodiče a tým. Tvoříme komunitu, která společně vychovává děti s láskou a respektem. Zároveň klademe důraz na ekologii a zdravé stravování.

S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

Poskytujeme denní péči o děti od 2.5-6 let. Nabízíme řadu kurzů pro děti i dospělé. Rádi Vám pronajmeme naše prostory pro Vaší akci, oslavu narozenin, semináře aj.